Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Róży Zamoyskiej w Szczebrzeszynie

Osiągnięcia uczniów

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2019/2020

 

III miejsce - Izabela Kościk klasa II w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym (Etap Regionalny) "Nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz"

Wyróżnienie - Honorata Wnuk klasa VII w konkursie "Budka lęgowa" organizowanym przez Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych

I miejsce - Zofia Głąb klasa IV w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Tuwim w roli głównej"

Wyróżnienie - Antek Czop klasa VI w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Tuwim w roli głównej"

Wyróżnienie - Maja Mazurkiewicz klasa II w Plastycznym Konkursie Bożonarodzeniowym w kategorii "Kartka Świąteczna"organizowany przez Miejski Dom kultury

I miejsce - Bartosz Zych w konkursie plastycznym "Najładniejsza zakładka do książki" organizowanym przez Miejsko - Gminną Bibliotekę Publiczną w Szczebrzeszynie

III miejsce - Aleksandra Bielecka w konkursie plastycznym "Najładniejsza zakładka do książki" organizowanym przez Miejsko - Gminną Bibliotekę Publiczną w Szczebrzeszynie

Wyróżnienie - Maja Mazurkiewicz w konkursie plastycznym "Najładniejsza zakładka do książki" organizowanym przez Miejsko - Gminną Bibliotekę Publiczną w Szczebrzeszynie

LKO   -  konkurs historyczny — Adam Misiarz kl.VII  -  zakwalifikował się do  II etapu okręgowego

LKO   -  konkurs biologiczny — Honorata Wnuk kl.VII  -  zakwalifikowała się do II etapu okręgowego

LKO   -  konkurs historyczny — Honorata Wnuk kl.VII  -  zakwalifikowała się do II etapu okręgowego

 IV miejsce - Alicja Domienik w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt

 II miejsce - Szymon Kawala w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży w tenisie stołowym 

II miejsce - Alicja Domienik w Gminnych Igrzyskach w tenisie stołowym dziewcząt ur. 2007

II miejsce - Aleksandra Szczygieł w Gminnych Igrzyskach w tenisie stołowym dziewcząt 2005-2006

III miejsce - Sebastian Dumała w Gminnych Igrzyskach w tenisie stołowym chłopców 2005-2006

II miejsce - Adam Misiarz w Gminnych Igrzyskach w tenisie stołowym chłopców 2005-2006

I miejsce - Szymon Kawala w Gminnych Igrzyskach w tenisie stołowym chłopców 2005-2006

III miejsce - Maja Piasecka XII Otwarte Biegi im. Bronisława Pietruszyńskiego

 

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019

 

II miejsce - Roksana Zań w Międzyszkolnym Konkursie Frazeologicznym "Mistrz Słowa"

Wyróżnienie - Adam Derewiecki w VII Międzyszkolnym Konkursie z Języka Angielskiego "I am good at English"

II miejsce - Gabriela Samulak w Gminnym Konkursie Plastycznym"Miejsca związane z Zygmuntem Klukowskim"

Wyróżnienie - Damian Paczkowski - w Gminnym Konkursie "Mistrz Ortografii"

I miejsce dla Szkoły Podstawowej Nr 3 IM. Róży Zamoyskiej w Szczebrzeszynie w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

II miejsce - Izabela Kościk w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym (etap regionalny) "BEZPIECZNIE NA WSI. MASZYNA PRACUJE A DZIECKO OBSERWUJE"

II Międzyszkolny Konkurs Poprawnej Polszczyzny "Myślę, więc ....piszę"udział: Adam Derewiecki, Roksana Zań, Damian Paczkowski - czekamy na wyniki...

Regionalny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III MiMaK 2019 - Piotr Pańczyk - udział w etapie powiatowym

III  miejsce - Piotr Pańczyk klasa III  - Gminny Konkurs Matematyczny

I  miejsce - Piotr Pańczyk klasa III - Gminny Konkurs Polonistyczny "Chochlik"

Konkurs plastyczny dla klas IV - VIII "Pokoloruj swój świat" pod honorowym patronatem marszałka senatu RP oraz Kuratorium Oświaty w Lublinie - wytypowani uczniowie uzyskali wysoki poziom prac, otrzymali podziękowania.

III miejsce  dla SP 3 w Konkursie plastycznym "Stroik Bożonarodzeniowy

Wyróżnienie - Aleksandra Zając klasa VI  - Gminny Konkurs Plastyczny "Kolory  Niepodległości"

III miejsce Honorata Wnuk klasa VI - Powiatowy Konkurs Bożonarodzeniowy - MDK w Szczebrzeszynie

Konkurs "Karmnik dla ptaków"- organizator ZLPK o/Zamość : I miejsce - Gabriela Samulak, I miejsce Szymon Kitowski, II miejsce - Mikołaj Ciężak, III miejsce - Radosław Farion, wyróżnienie otrzymali: Piotr Pańczyk, Amelia Kitowska, Maja Piasecka, Maja Nowosad; nagrodę za udział otrzymali: Michał Borowski, Iza Kościk, Julia Kapuśniak, Mateusz Kapuśniak.

 

III miejsce Adam Derewiecki kl. VI w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

 V miejsce Roksana Zań  i Weronika Samulak w rejonowych zawodach w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców

II miejsce A. Szczygieł i A. Zając i H. Wnuk w tenisie stołowym druzynowym dziewcząt SZS Zamość - etap powiatowy rocznik 2006 i młodsi.

II miejsce w powiatowych zawodach w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców rocznik 2003, 2004, 2005-R. Zań i W. Samulak

I miejsce Weronika Samulak klasa VIII w XI Jubileuszowych Otwartych Biegach im. Bronisława Pietruszyńskiego

IV miejsce Alicja Domienik klasa IV w XI Jubileuszowych Otwartych Biegach im. Bronisława Pietruszyńskiego

 

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018

 

III miejsce  w XIV REGIONALNYM KONKURSIE INFORMATYCZNYM dla uczniów szkół podstawowych 2018 organizowany przez LSCDN w Zamościu  -  drużyna w składzie: Adam Derewiecki, Patryk Grygiel, Maciej Wojciechowski, indywidualnie uczniowie uzyskali tytuł finalisty.

Laureaci Gminnego Konkursu Matematycznego” dla uczniów klas III: I miejsce  -  Zofia Głąb, IV miejsce  - wyróżnienie Bartosz Zych

Laureaci Gminnego Konkursu Polonistycznego „Chochlik” dla uczniów klas III: I miejsce  -  Zofia Głąb, II miejsce  -  Alicja Domienik

MIMak Regionalny Konkurs Matematyczny  -  do etapu powiatowego zakwalifikowali się: I miejsce  -  Bartosz Zych, II miejsce  -  Alicja Domienik

XIV Regionalny Konkurs Informatyczny dla uczniów szkół podstawowych  -   do finału zakwalifikował się zespół w składzie: A. Derewiecki kl. V, P. Grygiel kl. VI, M. Wojciechowski kl. VI

II miejsce w Konkursie Prewencyjnym „Jestem Bezpieczny” dla zespołu w składzie: P. Grygiel, D. Mazur, A. Szczygieł, I. Nosek, A. Wrona, W. Cielica

II miejsce zespołowo w Konkursie BRD : H. Wnuk, R. Zań, P. Grygiel, D. Mazur

I miejsce  -  Zofia Głąb kl. III w Konkursie Recytatorskim w ramach VI Konkursu Recytatorsko  -  Plastycznego pod hasłem „Wiosenne spotkania z ….” NIEPODLEGŁĄ

I miejsce Dawid Mazur kl. VI w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

IV miejsce  -  SP Nr 3 w Gminnych Igrzyskach Dzieci Szkół Podstawowych w Mini Piłce Nożnej Chłopców (skład: A. Wolanin, S. Dumała, Sz. Kawala, J. Wiśniewski, K. Sznajderski, D. Mazur, M. Wojciechowski, P. Grygiel).

Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Biały Nasza Duma” - udział w etapie okręgowym: Karolina Banach kl.VI, Sara Bender kl.IV, Dawid Mazur kl. VI

Gminny Konkurs „Mistrz Ortografii” - zakwalifikowali się: Karolina Banachkl.VI, Izabela Nosek kl, Damian Paczkowski kl.VII, Miłosz Daniłowicz kl. VII, Roksana Zań kl. VII

Międzyszkolny Konkurs Polonistyczny ”Myślę, więc … piszę”  -  wyróżnienie Damian Paczkowski

LKO   -  konkurs ortograficzny— Izabela Nosek -  uzyskała wysoka notę podczas etapu okręgowego, nie mniej zabrakło punktów aby przejść do ostatecznego etapu wojewódzkiego

LKO   -  konkurs historyczny— Dawid Mazur kl.VI, Damian Paczkowski kl.VII -   uzyskali wysoka notę podczas etapu okręgowego, nie mniej zabrakło punktów aby przejść do ostatecznego etapu wojewódzkiego

LKO   -  konkurs języka angielskiego— Maciej Wojciechowski kl.VI  -  zakwalifikował się do etapu okręgowego.

LSCDN  -  konkurs matematyczny „MiMak”  -  6 uczniów zakwalifikowało się do II etapu.

Konkurs Plastyczny dla klas IV– VII „Orzeł Biały  -  nasza duma” pod honorowym patronatem Marszałka Senatu RP oraz Kuratorium Oświaty w Lublinie  -  wytypowane trzy prace: Sara Bender, Dawid Mazur, Karolina Banach.

Konkurs Plastyczny „Śladami Aleksandry Wachniewskiej malarki i orędowniczki ochrony Roztocza” zorganizowany przez Roztoczański Park Narodowy w Zwierzyńcu. Nasi uczniowie licznie przystąpili do konkursu uzyskując wysokie notowania i otrzymali liczne nagrody.

Laureat  - Lena Czuk kl. III w Gminnym Konkursie Plastycznym „Moja ulubiona postać z bajki” organizowany przez Bibliotekę Miejsko  -  Gminną w Szczebrzeszynie.

Biegi B. Pietruszyńskiego”  -   III miejsce  -  Szymon Samulak kl.II, IV miejsce  -  Amelia Bubiłek kl. I, Kamil Sznajderski kl V, Alicja Domienik kl.III

XII Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr” w kategorii Benjamin  w rywalizacji  szkolnej :
I miejsce  -  Maciej Wojciechowski
II miejsce   -   Adam Derewecki
III miejsce   -  Sebastian Dumała

 

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017

 

I miejsce  -  Aleksandra Bielecka klasa II w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym „Dzieje Polski w legendach”

Wyróżnienie  -  Amelia Siostrzankowska klasa II w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym „Dzieje Polski w legendach”

III miejsce  -  Maciej Wojciechowski klasa V w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym „Dzieje Polski w legendach”

 

III miejsce -  Nikola Hajduk w Gminnym Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii”

 

Konkurs Matematyczny MiMak  -  w etapie powiatowym uczniowie: Antoni Czop i Wiktoria Derkacz uzyskali wysoka notę , niemniej zabrakło punktów, aby zakwalifikować się do ostatecznego etapu wojewódzkiego.

 

 

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )